Medewerkers Toneelschuur

Block

bestuur Stichting de Toneelschuur

Jan de Ridder (Voorzitter)
Els van Betten (Secretaris)
Alexander Bergher (Penningmeester)
Annet Lekkerkerker
Louis Pirenne
Jacqueline Dubois

bestuur Stichting Toneelschuur Producties

Els van Odijk (Voorzitter)
Alexander Bergher (Secretaris)
Els van Betten ( Penningmeester)
Jan de Ridder

Bestuur Steunfonds Stichting Toneelschuur

Els van Betten (Voorzitter)
Elly den Nijs (Secretaris)
Michèle Baudet

medewerkers Toneelschuur & Filmschuur

ALGEMEEN DIRECTEUR

Marelie van Rongen

Adjunct directeur

Loesje Riethof

Hoofd Financiën en Organisatie

Onno Eijkelhof

programmering

Marelie van Rongen (theater)
Jan Uttien (film)
Kirsten Bootsma (jeugd- en jongerentheater)
Yuen Kwan Lo (assistent programmateam & contextprogrammering)
Marjorie Boston (dans, urban theater, interdisciplinair)
Manon Portos Minetti (assistent film & filmspecials)

fondsen- en sponsorwerving

Annette de Bock

relatiebeheer & Assistent Hoofd kassa

Loïse Wolfs (zwangerschapsverlof)
Yvonne van Aken (vriendenadministratie)

personeel & organisatie

Suzanna Maarse

receptie & secretariaat

Sanne Kruijver
Nicole van Os

financiële administratie

Petra Poll

TONEELSCHUUR PRODUCTIES

Loesje Riethof (Adjunct Directeur & Hoofd Toneelschuur Producties)
Petra Swagers (productie)
Mette Stam (productie)
Jacco van Tongeren (beheer studio's)
Sjoerd Appelman (hoofd marketing & communicatie)

marketing & communicatie Toneelschuur

Tom Schippers (hoofd marketing & communicatie)
Marijn Bes (marketing film & dans)
Elsbeth Karthaus (website beheer, redactie & publieksontwikkeling)
Marieke de Wildt (marketing theaterprogrammering)

educatie

Heleen van Ham (educatie & filmhub NH)
Kirsten Bootsma (communicatie filmhub NH & educatie)

hoofd Facilitaire Zaken

Marco Span

techniek

Pim van den Heuvel
Isabelle Keijser
Varja Klosse
Casper Leemhuis
Ed van Liemt
Daan Ottevanger
Maarten de Rooij
Janneke Schmalgemeijer
Coen Schut

filmtechniek

Frans van den Berg (hoofd)
Ruben Kuhlmann

Publieksservice

Brechje Tromp (assistent hoofd facilitaire zaken)
Hermine Staal (hoofd kassa)
Yvonne van Aken
Lieke van den Boogaard
Sem Anne van Dijk
Madelief Geus
Elsa Oushoorn
Judith Pool
Willy Veen
Daantje Verduin
Magda van Vloten
Loïse Wolfs (assistent hoofd kassa)
Liselotte Zwart